Ofertă refuzată Cumpărare directă

Distrugator documente OLYMPIA PS55CC - 10 coli

Număr anunț
DA22067503
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CLOPOTICA ORASUL URLATI (CUI 29150626)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,06 RON
Valoare finală
268,06 RON
Data publicării
13.12.2018 15:45
Data finalizării
17.12.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.