Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE INSTRUMENTE MUZICALE

Număr anunț
DA22079414
Autoritate contractantă
COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37312200-0 · Tromboane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.444,60 RON
Valoare atribuită
26.444,60 RON
Data publicării
14.12.2018 12:51
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.444,60 RON

din 26.444,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.