Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTI TURISM

Număr anunț
DA22099229
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
Furnizor / câștigător
EDITURA C.H. BECK SRL (CUI RO10306075)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,37 RON
Valoare atribuită
484,37 RON
Data publicării
17.12.2018 13:51
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,37 RON

din 484,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.