Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCINTA ASFALTATA 833 MP
- Număr anunț
- DA22093188
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Ionita Asan Caracal (CUI 4550023)
- Furnizor / câștigător
- ALEXCOR TRADING SRL (CUI RO18430493)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.300,81 RON
- Valoare atribuită
- 36.300,81 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:23
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.300,81 RON
din 36.300,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro