Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie rovinieta vehicule categoria G, cu valabilitate 12 luni, incepând cu data de 15 ian. 2019

Număr anunț
DA22092699
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR PITESTI (CUI 35669289)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.252,57 RON
Valoare atribuită
1.252,57 RON
Data publicării
17.12.2018 11:10
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.252,57 RON

din 1.252,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.