Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de internet
- Număr anunț
- DA22102885
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
- Furnizor / câștigător
- DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.116 RON
- Valoare atribuită
- 1.116 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:17
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.116 RON
din 1.116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro