Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manitol 15% 250 ml - Osmofundin 15% flacon 250 ml 3642511
- Număr anunț
- DA22099356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.329 RON
- Valoare atribuită
- 1.329 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:54
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.329 RON
din 1.329 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro