Ofertă acceptată Cumpărare directă

antigel SNAG12 1L

Număr anunț
DA22099059
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
Furnizor / câștigător
ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15,13 RON
Valoare atribuită
15,13 RON
Data publicării
17.12.2018 13:48
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15,13 RON

din 15,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.