Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR 6 PRIZE, 5M, fire 3x 1.5mm, CU PROTECTIE SUPRATENSIUNE

Număr anunț
DA22097598
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,48 RON
Valoare atribuită
255,48 RON
Data publicării
17.12.2018 13:14
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,48 RON

din 255,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.