Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BAG DRYCHECK (oferta nr. 1167228/29.11.2018) Anunț nr. ADV1051916
- Număr anunț
- DA22095891
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SALAJ (CUI 4291778)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416 RON
- Valoare atribuită
- 416 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 12:32
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
416 RON
din 416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro