Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router LTE Teltonika RUT955, Dual SIM, 4X FE
- Număr anunț
- DA22094131
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0903 (CUI 18262519)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 983 RON
- Valoare atribuită
- 983 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:47
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
983 RON
din 983 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro