Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formol 37% Pret promotional! Formaldehida import UE produs pentru histologie si inbalsamare

Număr anunț
DA22090066
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
MOBIL DACAMI IMPEX SRL (CUI RO6858543)
Cod CPV
24326100-6 · Compusi cu functie aldehida (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.145 RON
Valoare atribuită
1.145 RON
Data publicării
17.12.2018 10:09
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.145 RON

din 1.145 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.