Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie si intretinere

Număr anunț
DA22089975
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MUNICIPIUL ONESTI (CUI 7890933)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
623,90 RON
Valoare atribuită
623,90 RON
Data publicării
17.12.2018 10:07
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

623,90 RON

din 623,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.