Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispenser prosop Z Meco transparent. Dimensiune:27x27x12cm
- Număr anunț
- DA22087814
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135 RON
- Valoare atribuită
- 135 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:01
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135 RON
din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro