Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
trusa chei filtru ulei
- Număr anunț
- DA22099154
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
- Furnizor / câștigător
- ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 394,96 RON
- Valoare atribuită
- 394,96 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:50
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
394,96 RON
din 394,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro