Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor SSD/HDD 2.5" la 3.5" Corsair Bracket CSSD-BRKT1, Aluminiu, Suruburi pentru montare incluse

Număr anunț
DA22094391
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,90 RON
Valoare atribuită
81,90 RON
Data publicării
17.12.2018 11:54
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,90 RON

din 81,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.