Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calculator de birou, Canon, WS-1610T, 16 cifre, ecran rabatabil, alimentare cu baterie si solar (O)
- Număr anunț
- DA22093478
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,24 RON
- Valoare atribuită
- 151,24 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:31
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,24 RON
din 151,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro