Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese auto UM 01556 Mangalia

Număr anunț
DA22092560
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 01556 MANGALIA (CUI 22365032)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.297,22 RON
Valoare atribuită
9.297,22 RON
Data publicării
17.12.2018 11:06
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.297,22 RON

din 9.297,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.