Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner SAMSUNG ML-1710 Samsung ML-1510, ML-1710P, ML-1750, Compatibil, Black, 3000 pagini
- Număr anunț
- DA22101828
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212,61 RON
- Valoare atribuită
- 212,61 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 14:52
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
212,61 RON
din 212,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro