Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile calculator

Număr anunț
DA22099038
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.779,33 RON
Valoare atribuită
6.779,33 RON
Data publicării
17.12.2018 13:47
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.779,33 RON

din 6.779,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.