Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitio obiecte de inventar si consumabile

Număr anunț
DA22097094
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTU ANDREI" SARMAS (CUI 13378890)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.887,39 RON
Valoare atribuită
4.887,39 RON
Data publicării
17.12.2018 13:01
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.887,39 RON

din 4.887,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.