Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner Compatibil Samsung MLT D101 ML 2160 2162 2165 2168 ML2160 ML2162 ML2165 ML2168 SCX3405F

Număr anunț
DA22096164
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA ARGES (CUI 4122310)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95,82 RON
Valoare atribuită
95,82 RON
Data publicării
17.12.2018 12:40
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,82 RON

din 95,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.