Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare toner negru compatibil HPCE285A HP/CRG725 XL 2KToner negru compatibil HPCE285A HP/CRG7

Număr anunț
DA22087878
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,54 RON
Valoare atribuită
80,54 RON
Data publicării
17.12.2018 09:03
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,54 RON

din 80,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.