Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE TONERE IMPRIMANTE

Număr anunț
DA22085412
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 18987258)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,30 RON
Valoare atribuită
289,30 RON
Data publicării
14.12.2018 18:24
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,30 RON

din 289,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.