Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator tower i5 - 2500-3300Mhz-4096Mb-500Gb-Carcasa Soft Microsft Windows 10 Professional MAR

Număr anunț
DA22100999
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR TG. MURES (CUI 4322351)
Furnizor / câștigător
MD FELICITAS S.R.L. (CUI 36102850)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
17.12.2018 14:32
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.