Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional HP 315
- Număr anunț
- DA22100321
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 676,47 RON
- Valoare atribuită
- 676,47 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 14:16
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
676,47 RON
din 676,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro