Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVD writer extern ASUS ZenDrive Ultra-slim SDRW-08U7M-U, USB, Silver

Număr anunț
DA22098351
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,21 RON
Valoare atribuită
139,21 RON
Data publicării
17.12.2018 13:32
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,21 RON

din 139,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.