Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET TONERE CONFORM ANUNT 1055985
- Număr anunț
- DA22097562
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.241,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.241,76 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:13
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.241,76 RON
din 1.241,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro