Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Calculator Computer Intel Core i3 8100 RAM 4GB HDD 500GB Monitor 19.5" Windows 10 PRO

Număr anunț
DA22097039
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.163,04 RON
Valoare atribuită
4.163,04 RON
Data publicării
17.12.2018 13:00
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.163,04 RON

din 4.163,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.