Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie DDR3/4 4GB
- Număr anunț
- DA22096439
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Manocska Tg Secuiesc (CUI 16029976)
- Furnizor / câștigător
- "SENSO" SRL (CUI 13981742)
- Cod CPV
- 30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.682,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.682,15 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 12:47
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.682,15 RON
din 1.682,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro