Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LG 43UK6950PLB, LCD, 43", 4K UHD 3840x2160 si suport tv aferent

Număr anunț
DA22095724
Autoritate contractantă
U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.871 RON
Valoare atribuită
1.871 RON
Data publicării
17.12.2018 12:27
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.871 RON

din 1.871 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.