Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS-SURSA PROTECTIE CU AVR 1000VA
- Număr anunț
- DA22092359
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECESTI (CONSILIUL LOCAL GRECESTI) (CUI 5046750)
- Furnizor / câștigător
- FIDUCIA TRADING SRL (CUI RO5862554)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,19 RON
- Valoare atribuită
- 462,19 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 11:02
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,19 RON
din 462,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro