- Număr anunț
- DA22091156
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Liviu Rebreanu" Miercurea Ciuc (CUI 12831640)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415,06 RON
- Valoare atribuită
- 415,06 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 10:34
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
415,06 RON
din 415,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro