Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solid State Drive (SSD) Silicon Power S55, 120GB, 2.5", SATA III
- Număr anunț
- DA22088258
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 987,96 RON
- Valoare atribuită
- 987,96 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:18
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
987,96 RON
din 987,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro