Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie Corsair 4GB SODIMM, DDR3L, 1600 MHz, CL 11, 1.35V [CMSO4GX3M1C1600C11]
- Număr anunț
- DA22088160
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.353,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.353,48 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 09:14
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.353,48 RON
din 1.353,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro