Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem IT HP Slimline 260 - p130nq + Monitor Led TN LG 19M38A + Multifunctionala Xerox Work 3025 BI
- Număr anunț
- DA22035226
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.338,92 RON
- Valoare finală
- 2.280 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 09:53
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.