Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Accesorii Octavia Smart 1,6 TDI
- Număr anunț
- DA22098396
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- ELCAR GID SRL (CUI 15204785)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.870,06 RON
- Valoare atribuită
- 4.870,06 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:33
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.870,06 RON
din 4.870,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro