Ofertă acceptată Cumpărare directă

Covor

Număr anunț
DA22095251
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NERI SZENT FULOP (CUI 17094417)
Furnizor / câștigător
SZEKELYK.KALMAN PFA (CUI 30582431)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,26 RON
Valoare atribuită
672,26 RON
Data publicării
17.12.2018 12:14
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,26 RON

din 672,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.