Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii ozonare si inlocuire filtre pentru 3 dozatoare apa

Număr anunț
DA22094229
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL IASI (CUI 17006032)
Furnizor / câștigător
TRITON ECOSTYLE SRL (CUI RO15950572)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
17.12.2018 11:50
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.