Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de toaletare arbori și arbusti in cartiere si pe reteaua stradală

Număr anunț
DA22088288
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
IOMICAR SRL (CUI 26556736)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare finală
42.000 RON
Data publicării
17.12.2018 09:18
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.