Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masina de spalat vase BEKO DFN26420W, 14 seturi, 6 programe, A++, alb
- Număr anunț
- DA22070975
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 966,30 RON
- Valoare finală
- 966,30 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 08:57
- Data finalizării
- 17.12.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.