Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de ticketing pentru gestionarea fluxului de persoane la ghisee
- Număr anunț
- DA22084856
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- VERIDIAN SYSTEMS SRL (CUI RO30345451)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.860 RON
- Valoare atribuită
- 107.860 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 16:20
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107.860 RON
din 107.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro