Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Benzina Premium fara Plumb CO 95, pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card
- Număr anunț
- DA22103454
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.820 RON
- Valoare atribuită
- 52.820 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 15:31
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 16:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
52.820 RON
din 52.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro