Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executare lucrari de extindere retele alimentare cu apa strada Noua ,str. Valea Mariei

Număr anunț
DA22102058
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
GLIONVAL LOGISTIC SRL (CUI 26831119)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210 RON
Valoare atribuită
25.210 RON
Data publicării
17.12.2018 14:57
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.210 RON

din 25.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.