Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB OPEL MOVANO

Număr anunț
DA22080967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICODIM GANEA" BISTRA (CUI 12878952)
Furnizor / câștigător
EPURE IOAN AUTO ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO26115110)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
783,19 RON
Valoare atribuită
783,19 RON
Data publicării
14.12.2018 13:30
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

783,19 RON

din 783,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.