Ofertă refuzată Cumpărare directă

MIDAZOLAM AGUETTANT 5mg/ml

Număr anunț
DA22083679
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
Cod CPV
33661000-1 · Medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.125,80 RON
Valoare finală
4.125,80 RON
Data publicării
14.12.2018 14:59
Data finalizării
17.12.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.