Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remorca 750 Kg 300x160x30 cm cu 2 AXE

Număr anunț
DA22097388
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
CGR BUSINESS PROJECT (CUI RO18723582)
Cod CPV
34223300-9 · Remorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.593 RON
Valoare atribuită
5.593 RON
Data publicării
17.12.2018 13:09
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.593 RON

din 5.593 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.