Ofertă acceptată
Cumpărare directă
anvelope iarna microbuz scolar
- Număr anunț
- DA22085575
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BELCIUGATELE (CUI 24079568)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.462,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.462,14 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 20:52
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.462,14 RON
din 1.462,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro