Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționarea de: Drapele 9,6 x 3,5, Steaguri UE, România, Firmă Luminoasă, Firmă Cadru metalic

Număr anunț
DA22087735
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.504 RON
Valoare atribuită
7.504 RON
Data publicării
17.12.2018 08:58
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.504 RON

din 7.504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.