Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet Echipament Sportiv PEAK

Număr anunț
DA22101262
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV FOCSANI (CUI 4350416)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.546,22 RON
Valoare atribuită
25.546,22 RON
Data publicării
17.12.2018 14:38
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.546,22 RON

din 25.546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.